czwartek, 21 marca 2013

Urodziny Martiny

Nie uwierzycie czyje dziś urodziny Martiny Stoessel (Viollety). Teraz opisze Martine przebieg kariery itp.

Martina Stoessel urodził się w Argentynie , Buenos Aires , że jest córką dyrektora Baila Conmigo Paragwaj programu Alejandro Stoessel. Ma brata Francisco Stoessel. Martina rozpoczęła artystyczną szkolenia w młodym wieku, wykonując studiowała śpiew, fortepian, komedia muzyczna, teatr i taniec.
W 2011 roku był odpowiedzialny za Stoessel dźwięczności hiszpańską wersję piosenki "Glow" ("Tu Resplandor»), która wykonuje oryginalną wersję piosenkarz Saunders Shannon . Utwór jest częścią albumu Disney Princess: Songs baśniowe, w których sukcesy są zbierane z różnych Disney filmów animowanych, a także utworze niepublikowane.
2 marca 2012, Walt Disney Records i Disney Channel wydała ścieżkę dźwiękową Celebratón "Celebratón in Concert", kompilację, który zawiera wszystkie przeboje, które brzmiały w specjalnej na koniec roku, które zostało wydane przez ekranem Disney Channel na 31 grudnia 2011, gdzie Martina wykonuje «Tu Resplandor».
Stoessel ma główną rolę w pierwszym koprodukcja Ameryce Łacińskiej, Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce, w ramach współpracy z Pol-ka, Violetta ,-jej pierwszy appearanceing rejestrowane i ukaże się 14 maja 2012 w Ameryce Łacińskiej i Włochy. Stoessel odgrywa "Violetta", jasne dziewczyna, pełna życia, ale samotny, osłoniętych przez ojca (Diego Ramos). Ma unikalny głos, odziedziczony po matce, ale nadal nie wiem. Po ojcu odziedziczyła zamiłowanie do czytania i inteligencji wielki. Powrocie do Buenos Aires, zaczęła brać prywatne lekcje gry na fortepianie w "Studio 21", prestiżowej Akademii Muzycznej. Tam odkrywa nowy świat i znaleźć swoje własne przeznaczenie i historię rodziny. Początkowo jej partnerzy patrz ona jako nieśmiały i dość drętwy, ale wkrótce odkrywają swoją prawdziwą osobowość.
Miesiąc przed premierą Violetta , dokładnie 08 kwietnia 2012, na kanale Disney Channel w segmencie Strefy Zapping premierę teledysku "En Mi Mundo" piosenkę śpiewa Martina i będzie piosenka i pierwszy emisja serii.
Aby Stoessel, głowa gips, a także przynosi talent z Włoch, Hiszpanii i Ukrainy, nie zaznaczyć żadnej różnicy. "Nie czuję twarzy niczego i nikogo, czuję się jak każdy inny. Czuję, że bardziej ważne lub mniej ważne ", powiedziała." sukces, czy nie jestem zadowolony za wszystko, co zrobił, co zrobiliśmy razem ",powiedział Stoessel na prawie siedmiu miesiącach filmowania w jej kraju.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz